Soldier of Fortune: Payback w fazie "gold"

Activision ogłosiło dziś, że ich najnowsze dzieło - Soldier of Fortune: Payback zostało ukończone. Oznacza to, że gra trafi na półki sklepowe zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy.

Wejście Soldier of Fortune: Payback w fazę "gold" oznacza, że producent może już odetchnąć z ulgą. Teraz cała odpowiedzialność spoczywa w rękach wydawcy. Musi on, między innymi, stworzyć odpowiednią ilość kopii gry na czas i przetransportować je po całym globie.

Wszystko wskazuje na to, że Activision poradzi sobie z tym zadaniem bez problemu. Gra ukaże się bowiem zgodnie z zapowiadaną już wcześniej datą. Światowa premiera SoF: Payback będzie miała miejsce w najbliższy wtorek - 13 listopada. Wtedy to ukażą się wersje na PC i konsolę Xbox 360.

Właściciele PlayStation 3 będą niestety musieli uzbroić się w cierpliwość. Wersja na konsolę Sony ujrzy światło dzienne tydzień później - 20 listopada. Niestety wspomniane daty premiery tytułu nie dotyczą rynku europejskiego. Na nasz kontynent Soldier of Fortune: Payback zawita najwcześniej na początku grudnia.