Soldiers of Anarchy w sklepach

Jak poinformowała Cenega Poland, do sklepów trafiła zapowiadająca się interesująco trójwymiarowa strategia czasu rzeczywistego pt. Soldiers of Anarchy.

Soldiers of Anarchy łączy w sobie elementy RTS-ów i taktycznych gier akcji. Akcja gry rozpoczyna się w roku 2014 na Ziemi, w post-apokaliptycznej scenerii, którą ludzkość zawdzięcza niszczycielskiemu konfliktowi nuklearnemu sprzed dziesięciu lat. Grupa wojskowa, która wydostaje się na powierzchnię zniszczonego świata musi odnaleźć sprawców tej katastrofy, jednak przy ograniczonych zasobach będzie to trudne wyzwanie.

W Soldiers of Anarchy trzeba myśleć taktycznie i strategicznie, aby utrzymać swoją drużynę przy życiu i dzięki dostępnej broni przywrócić Ziemi cywilizowany ład. W grze dostępne są dziesiątki pojazdów i rodzajów broni, które można modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb. Co ciekawe w grze umieszczono również moduł, który pozwala tworzyć własne przerywniki filmowe, które później można np. publikować Internecie.

Soldiers of Anarchy została wydana w pełnej polskiej wersji językowej i jest już dostępna w naszych sklepach w cenie 79,90 złotych!

Więcej informacji o grze:http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=576

Strona oficjalna:http://www.soldiers-of-anarchy.com/

Demo gry: http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1308