Solid Snake w akcji

Dziś do sklepów trafi Metal Gear Solid 2:Substance w wersji na PC - rozszerzona wersja niezwykle popularnej wśród konsolowych graczy gry MGS2: Sons of Liberty.

Metal Gear Solid 2: Substance jest grą akcji typu "stealth", w której gracze wcielają się w zabójczego i niezwykle wszechstronnego tajnego agenta Solid Snake'a. Tym razem Snake musi zapobiec przejęciu przez terrorystów transportowanego tankowcem Metal Gear Ray'a - niezwykle groźnego robota bojowego o ogromnej sile rażenia.

Swój sukces w wersji na konsole gra zawdzięcza m.in. sugestywnej grafice i znakomitej ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Harry'ego Gregson-Williamsa odpowiedzialnego m.in. za muzykę do Shreka i Armageddonu.

MGS2:Substance firma Konami uzupełniła m.in. o 350 misji treningowych w wirtualnej rzeczywistości oraz pięć zupełnie nowych misji z udziałem Solid Snake'a. Ze względu na ogromną liczbę dodatków (aż 4 GB danych) gra będzie dystrybuowana wyłącznie na nośniku DVD. MGS2: Substance w oryginalnej, angielskiej wersji językowej z polską instrukcją i pudełkiem od dziś jest dostępna w sklepach w cenie 159,90 zł.


Zobacz również