Sondy i ankiety IDG.pl

Serwis IDG.pl uruchomił nową sekcję - Sondy. Co tydzień będzie można znaleźć w niej nowe pytania, które pozwolą użytkownikom wyrazić swoją opinię na temat bieżących wydarzeń czy trendów ze świata IT. Dzięki obszernym zasobom archiwalnym, sekcja ta jest także cennym źródłem opinii na temat oprogramowania, sprzętu czy wydarzeń ze świata IT.

Sondy wzbogacone są o możliwość komentowania, co dodatkowo ułatwia wyrażenie własnego zdania lub zapoznanie się ze szczegółowymi opiniami innych osób biorących udział w sondażu.

W tej chwili w sekcji dostępne są dwie aktywne (tzn. takie, w których można głosować) ankiety - jedna związana z trwającym od ponad tygodnia atakiem robaka Mydoom (pytamy w niej o to, czy internauci mieli okazję zetknąć się z tym wyjątkowo uciążliwym "insektem"), zaś tematem drugiej są zjawiska, powszechnie uważane za plagę Internetu.

To jednak nie wszystko - pod wskazanym poniżej adresem znaleźć można dodatkowo sondy archiwalne, których wyniki są nieocenionym źródłem informacji nt. oprogramowania, komponentów komputerowych czy wydarzeń ze świata IT.

Więcej informacji:

http://www.idg.pl/sonda/archiwum.asp


Zobacz również