Sonic World Chaos - gra na poniedziałek

Sonic World Chaos to po prostu szybka akcja, dobra zabawa, emocjonująca rozgrywka. W dzisiejszej grze dnia rolę główną odegra dobrze nam znany jeż o imieniu Sonic. Wystarczy jedynie pobrać plik i go uruchomić - produkcja ta nie wymaga instalacji na dysku twardym i z pewnością przypadnie do gustu zarówno początkującym jak i zaawansowanym graczom.

Sonic World Chaos to bezplatna platformówka, w której gracze sterują jeżem o imieniu Sonic. Nasz bohater po raz kolejny ma za zadanie przedrzeć się przez wrogie terytoria i zebrać jak najwięcej złotych pierścieni. Oczywiście na naszej drodze staną liczni przeciwnicy, których możemy się pozbyć uderzając w nich z dużej szybkości. Warto zaznaczyć, że Sonic World Chaos jest dość wymagającym tytułem, ponieważ każdy upadek z dużej wysokości kończy się śmiercią (poniżej platformy, na której stoi Sonic nie ma zwykle żadnych zabezpieczeń.

Sonic World Chaos nie musi być instalowane na dysku twardym. Tytuł ten doskonale sprawdza się zarówno na słabszych jak i mocniejszych komputerach. Co więcej, pod względem graficznym gra została tak zaprojektowana, by usatysfakcjonować wszystkich fanów gier z serii Sonic.

Zobacz również:

  • Sonic w Fortnite? Uroczy jeż może pojawić się w grze

Zapraszamy do pobrania Sonic World Chaos.