Sony A7c zostanie ogłoszony 15 września!

Już od jakiegoś czasu krążą plotki, że Sony ma w przygotowaniu nowy bezlusterkowiec. Ten model jest aparatem pełnoklatkowym, który ma być częścią serii Sony A7.

SonyA7III źródło: www.ubergizmo.com

Sony zorganizuje 15 września wydarzenie, na którym zostanie zapowiedziana nowa kamera. Co prawda firma wstrzymała się od potwierdzenia plotek na temat nazwy modelu aparatu - najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu zostanie ujawnionych więcej szczegółów.

Opierając się na tym, co mówią plotki, Sony A7c również będzie miał pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 24 megapikseli co Sony A7 III. Oprócz tego będzie wyposażony w ten sam odchylany na bok ekran, w który wyposażony był A7s III. Najnowszy model od Sony będzie miał także ulepszony algorytm działania autofokusa. Sony A7c umożliwi nagrywanie w 4K i 30fps. Pojawi się w nim też funkcja IBIS, czyli stabilizacja matrycy, natomiast jego wygląd będzie przypominał A6000.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [19.05.2022]
  • Już jest! Canon EOS R3 - profesjonalny bezlusterkowiec z pełną klatką

Plotki sugerują również, że model ten będzie znacznie droższy niż A7 III. Oczywiście to tylko spekulacje - oficjalne informacje pojawią się w przyszłym tygodniu.