Sony CLIE odtwarza MP3

Najnowszy model palmtopa CLIE firmy Sony pozwala użytkownikowi na odtwarzanie plików MP3 zapisanych na karcie MemoryStick.

Najnowszy model Palmtopa Sony CLIE PEG-N710C ma możliwość [oprócz swoich tradycyjnych funkcji] odtwarzania muzyki w formacie MP3 lub ATRAC3, która z łatwością może być pobierana z komputera stacjonarnego i zapisywana na kartach MemoryStick o pojemnościach 8,16, 32, 64 lub 128MB (standardowo CLIE sprzedawany jest z kartą o pojemności 8MB). Odtwarzanie odbywa się bez żadnych problemów dzięki dołączanemu pilotowi zdalnego sterowania, a ponadto w trakcie słuchania przez cały czas mamy dostęp do innych funkcji urządzenia takich jak kalendarz czy baza danych oraz możliwość posługiwania się wbudowanym przyciskiem 'Jog Dial' za pomocą którego możemy sterować wszystkimi funkcjami urządzenia począwszy od książki z numerami telefonicznym i organizatorem spotkań do opcji odsłuchiwania muzyki czy przeglądania cyfrowych zdjęć.

Kolejną nowością CLIE PEG-N710C jest także nowy kolorowy wyświetlacz TFT pozwalający na oglądanie obrazu w rozdzielczości 320 x 320 pikseli, co oznacza że wyświetlane zdjęcia są doskonale ostre, jasne i bezbłędnie odwzorowują kolory. Dodatkowo firma Sony wyposaża swój produkt w oprogramowanie PictureGear służące do wyświetlania i automatycznego dostosowywania fotografii do wielkości ekranu oraz stereofoniczne słuchawki. CLIE PEG-N710 kosztuje obecnie 499,99 USD.

www.sonystyle.com


Zobacz również