Sony Ericsson Xperia Ray, recenzja. Mniejszy brat SE Xperii Arc

Sony Ericsson Xperia Ray to dość nietypowy smartfon. Posiada on dość mały ekran o przekątnej 3.2 cala, ale wysokiej rozdzielczości. Podzespoły użyte do konstrukcji tego modelu są bardzo wysokiej klasy, a telefon przypomina inny, topowy model Xperii o dużo większym ekranie, Arc.


Mała wielkość, duże możliwości

Recenzowany przez nas smartfon jest dość nietypowym urządzeniem. Z reguły telefony o tej wielkości ekranu co Sony Ericsson Xperia Ray są przeznaczone do klasy mid-end albo low end i dostępne w ofertach operatorów komórkowych “za złotówkę". Jednak nie jest tak w przypadku smartfonu Sony Ericssona, który posiada dość solidne podzespoły. Warto zwrócić uwagę na fakt rozdzielczości ekranu, która jest dokładnie taka sama, jak w dużo większych smartfonach jak Xperia Play czy Arc o ekranach o przekątnej 4, albo nawet więcej cali.

Recenzja w AndroidLife

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją smartfonu Sony Ericsson Xperia Ray w naszym serwisie AndroidLife.pl, który w całości poświęcony jest urządzeniom działającym pod kontrolą systemu Android. Dowiecie się z niej czego możecie się spodziewać po tym smartfonie i pomoże Wam podjąć decyzję, czy warto wydawać blisko tysiąc złotych na telefon z tak małym ekranem. Aby przejść do recenzji, kliknij w poniższy obrazek.

Sony Ericsson Xperia Ray, recenzja. Mniejszy brat SE Xperii Arc

Zapraszamy do recenzji smartfon Sony Xperia Ray w serwisie AndroidLife.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: