Sony PlayStation 4 jak gofrownica. Zobacz też ciekawy mem z Xbox One

Firma Sony zamieściła w Internecie teaser zapowiadający na 10 czerwca prezentację konsoli PlayStation 4. Na jego podstawie jeden z internautów przygotował koncept mający pokazywać, jak może wyglądać gadżet Sony.

Jedną z największych niewiadomych dotyczących konsoli PlayStation 4 jest jej wygląd. Jak wiemy Microsoft poszedł inną drogą i pokazał wczoraj światu, jak prezentuje się konsola Xbox One. Dzięki zamieszczonemu w Internecie przez firmę Sony bardzo krótkiemu filmikowi wiemy już jednak, że zamierza ona to niefortunne niedopatrzenie naprawić dokładnie 10 czerwca.

Na filmiku pojawia się rozmazany zarys urządzenia oraz szybkie migawki prezentujące wyraźniej jego wybrane elementy. Oczywiście trudno z tego wywnioskować, jak będzie wyglądać całość, co nie przeszkodziło jednak jednemu z użytkowników serwisu Reddit spróbować. Poniżej możecie zobaczyć efekt jego pracy:

Problemy z designem

Na koniec warto zauważyć, że obaj producenci mają chyba problemy z designem. Firma Sony nie zdążyła z jego przygotowaniem, natomiast praca projektantów Microsoftu wielu graczom nie przypadła do gustu (Xbox One często określany jest mianem "klocka", czy dekodera). W każdym razie cała ta sytuacja wyzwoliła wśród internautów chęć tworzenia interesujących memów, z których jeden znajdziecie poniżej:

Jak widać, Xbox One porównany został do magnetowidu, natomiast PlayStation (dzięki konceptowi z charakterystycznym grillem) do gofrownicy.


Zobacz również