Sony PlayStation 4 trafia do oferty abonamentowej Plusa

Polski Plus wprowadził do oferty nowe urządzenie, jakim jest konsola nowej generacji od japońskiej firmy Sony. Będzie można ją kupić razem z abonamentem na usługi.

Dzisiaj sieć Plus wprowadziła do swojej oferty oprócz telefonów, tabletów i modemów konsole do gier. U operatora wraz z podpisaniem umowy będzie można nabyć konsole Sony, w tym najnowszą generację urządzenia o nazwie PlayStation 4. Urządzenie będzie oferowane w dwóch wariantach w zależności od wybranej taryfy. Do sprzedaży trafia też starsze PlayStation 3, które oferowane będzie na znacznie lepszych warunkach.

Pierwszy zestaw sprzedażowy Plusa z konsolą Sony PlayStation 4 dotyczy oferty Plus Abonament. W tym przypadku dostać nabyć nową konsolę PlayStation 4 wraz z telefonem Sony Xperia L, gdzie cena miesięcznego zobowiązania będzie wynosić 119,99 złotych miesięcznie. Dla osób zainteresowanych starszym PlayStation 3 operator przygotował analogiczną ofertę, gdzie miesięczne zobowiązanie wyniesie 74,99 złotych miesięcznie.

Zobacz również:

  • Xbox Series X - gdzie kupić konsolę? Zestawienie najlepszych ofert [21.10.2021]
  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]
Sony PlayStation 4 trafia do oferty abonamentowej Plusa

Konsole Sony dostępne będą też w taryfie Plus Internet. W tym przypadku razem z konsolą klienci będą nabywali modem marki Huawei B593s-22. PlayStation 4 i router MiFi będą dostępne w abonamencie w wysokości 109,90 złotych miesięcznie (lub 99,90 złotych miesięcznie przy wykorzystaniu rabatu SmartDOM), a na karcie dostępne będzie 10 GB transferu na miesiąc. Także w tej ofercie znalazło się PlayStation 3, przy czym koszt abonamentu za konsolę i MiFi to 64,90 złotych na miesiąc.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie internetowej operatora.