Sony PlayStation 4 w nowej, srebrnej wersji z grą Dragon Quest Heroes

Sony zapowiedziało wczoraj w Japonii nową wersję konosli PlayStation 4. Będzie ona wykończona w srebrnym kolorze, a obudowa i pad będą ozdobione grafikami nawiązującymi do nowej gry w uniwersum Dragon Quest. Nowe urządzenie nie trafi jednak na sklepowe półki w tym roku.

Producenci konsol do gier oprócz standardowych, czarnych wersji swoich produktów oferują klientom specjalne edycje o nietypowym malowaniu sprzedawane wraz z wybranymi tytułami. Osoby zainteresowane PlayStation 4 powinny przyjrzeć się najnowszej propozycji Sony, która ma zagościć w ofercie obok klasycznej czarnej edycji oraz białej wersji oferowanej z grą Destiny. Japoński producent przygotował bowiem specjalny, srebrny wariant swojego produktu.

Nowa wersja Sony PlayStation 4 nazwana została Metallic Slime Edition. Wczorajsza japońska premiera tej edycji PS4 związana jest z nadchodzącą grą Dragon Quest Heroes, która ma być hack and slashem osadzonym w uniwersum Dragon Quest. Sama konsola ma srebrny kolor, tak samo jak kontroler Dual Shock 4. Zarówno na obudowie PS4, jak i na padzie, znalazły się zdobienia nawiązujące do tytułu, z którym konsola będzie sprzedawana.

Debiut nowej wersji kolorystycznej PlayStation 4 o nazwie Metallic Slime Edition przewidziany jest niestety dopiero na wiosnę przyszłego roku, bo na ten termin zaplanowano premierę Dragon Quest Heroes. Zapewne też dopiero wtedy poznamy cenę nowego wariantu kolorystycznego konsoli Sony oraz dowiemy się, czy trafi na inny rynek, niż japoński.

źródło: en.rocketnews24.com