Sony Tablet S, test tabletu od producenta PlayStation

Sony Tablet S to urządzenie o dość niecodziennym wyglądzie. Sprawdziliśmy jak wypada na tle konkurencji i co ma do zaoferowania konsumentom poza nietuzinkowym designem. Czy jest to tablet jak każdy inny, czy może rasowa maszyna do gier?

Sony Tablet S to sprzęt producenta PlayStation, przez wielu plasowany jako mobilne urządzenie idealne do gier. Z wyglądu przypomina złożoną książkę. W przeciwieństwie do Samsunga Galaxy Tab 10.1 nie można posądzić go o kradzież własności intelektualnej Apple i upodobnienie tabletu do iPada. Sony posiada nawet niestandardowej wielkości ekran - 9.4 zamiast 10 cali ale oparty jest na sprawdzonej platformie Tegra 2.

Z naszej recenzji dowiecie się jak tablet wypada na tle konkurencji podczas wykonywania codziennych czynności - przeglądania internetu, oglądania filmów, używania dziesiątek aplikacji oraz właśnie grania w gry. Zwróciliśmy też uwagę na pewne mankamenty w jego budowie, które przy dłuższym korzystaniu mogłyby dać się we znaki.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały!

Recenzja w portalu AndroidLife

Aby przejść do recenzji i zapoznać się z testem na naszym portalu AndroidLife.pl, w całości poświęconemu wszystkiemu co związane z systemem od Google kliknij w poniższy obrazek. Oprócz tego na portalu znajdziecie tam najnowsze informacje, recenzje smartfonów i tabletów, przeglądy aplikacji i gier oraz porady.

Sony Tablet S, test tabletu od producenta PlayStation

Recenzja Sony Tablet S w AndroidLife.pl!