Sony WH-1000XM4 - premiera flagowych słuchawek z ANC na dniach

Sony szykuje się do premiery odświeżonego modelu swoich flagowych słuchawek nausznych. Słuchawki pojawiły się w jednym ze sklepów internetowych w USA.

Sony od kilku lat posiada w swojej ofercie jedne z najlepszych słuchawek nausznych z doskonałym systemem redukcji hałasu z otoczenia. Najnowsze informacje donoszą, że model WH-1000XM3 może doczekać się swojego następcy już za kilka dni.

Sony WH-1000XM4 - premiera flagowych słuchawek z ANC na dniach

Źródło: pcworld.com

Japoński gigant technologiczny zamierza wprowadzić na rynek nowy model flagowej klasy słuchawek z funkcją redukcji szumów WH-1000XM4 wkrótce po tym, jak pojawiły się one na chwilę w sklepie internetowym Walmart.

Od kilku tygodni w sieci pojawiają się szczątkowe informacje na temat nadchodzących słuchawek. Wiemy, że Sony intensywnie pracuje nad swoim flagowym modelem, który w tym roku przyniesie kolejne udoskonalenia i w zamiarze producenta zostawi konkurencję daleko w tyle.

Obecnie sprzedawane flagowe słuchawki Sony WH-1000XM3 zostały zaprezentowane pod koniec 2018 roku. Od tego czasu na rynku sporo się zmieniło. Sony potrzebuje nowych słuchawek, aby nadążyć za konkurencją ze strony firm takich, jak Bose czy Apple, które intensywnie pracują nad systemami redukcji szumów z otoczenia.

Słuchawki Sony WH-1000XM4 pojawiły się na liście produktów w sklepie internetowym Walmart. Informacja ta została po raz pierwszy zauważona przez portal Android Police. Słuchawki zostały wycenione na 348 dolarów. Sklep Walmart informował, że nie posiada na stanie żadnych egzemplarzy. Do wpisu nie dołączono niestety fotografii. Na szczęście pojawiła się specyfikacja techniczna.

Sony WH-1000XM4 zaoferują aktywną redukcję szumów i obsługę kodeka Bluetooth LDAC. Pojawi się także obsługa wielopunktowej łączności z dwoma urządzeniami w tym samym czasie, ulepszone mikrofony oraz mocniejszy procesor zarządzający wszystkimi podzespołami.

Nadchodzące słuchawki od Sony na rynku konkurować będą między innymi z Bose Noise Cancelling Headphones 700 i Sennheiser Momentum 3 Wireless. Również Apple przygotowuje się do wprowadzenia swoich pierwszych słuchawek nausznych z rodziny AirPods.

Sprawdź, ile kosztują słuchawki Sony WH-1000XM3.

Źródło: gadgets.ndtv.com


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10