Sony Xperia 2 - plotki, przecieki, informacje

Sony Xperia 2 ma być następcą ogłoszonego na ten rok modelu Sony Xperia 1. Zbieramy w tym miejscu wszystkie informacje i przecieki na temat tego smartfona.

Sony Xperia 2 - specyfikacja

Specyfikacja Sony Xperia 2 została opublikowana na twittetrowym koncie OnLeaks, wyspecjalizowanym w tego typu informacjach "przedpremierowych". Zarówno na nim, jaki i na koncie CashKaro, pojawiły się także prezentowane poniżej rendery, a nawet nagranie wideo. Według przecieków, telefon ma mieć wyświetlacz OLED 6,1", pokazujący obraz w proporcjach 21:9. Jednostka centralna to Snapdragon 855 SoC z 6GB RAM, a za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3,000 mAh. Będzie to więc nieco mniejszy smartfon od poprzednika - Xperia 1 to wyświetlacz 6,5" - jednak podzespoły pozostaną te same. Podobnie aparat - obydwa modele będą mieć tylny z trzema obiektywami, jednak jak na razie nie pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat matyrc. Nie ma także żadnych doniesień o aparacie przednim.

Sony Xperia 2 - plotki, przecieki, informacje
Sony Xperia 2 - plotki, przecieki, informacje

A tu wspomniane wideo. Oczywiście nie jest ono oficjalne - zostało przygotowane przez CashKaro Możemy na nim zobaczyć, że wyświetlacz nie ma notcha, a klasyczne ramki. Jednak warto pamiętać, że to autorska koncepcja urządzenia, a w rzeczywistości może być ono całkowicie inne.

Zobacz również:

  • PS Plus Video Pass rośnie w siłę. Sony dodaje nowe filmy i seriale

Artykuł ten będzie aktualizowany w miarę pojawiania się kolejnych informacji o Sony Xperia 2 .