Sony Xperia Tablet - zdjęcia, ceny i specyfikacja

W Sieci pojawiły się nowe zdjęcia i kluczowe informacje dotyczące nowego tabletu firmy Sony - modelu Xperia Tablet.

Nowe zdjęcia i informacje na temat tabletu Sony Xperia Tablet pojawiły się na forum XDA Developers. Wynika z nich, że urządzenie to jest bardzo podobne do modelu Tablet S z tą jednak różnicą, że jest sporo cieńsze (jego grubość w najszerszym miejscu to 11,9 mm; model S - 20,6 mm).

Użytkownik kupując nowy tablet może liczyć na 9,4-calowy ekran pozwalający na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, sporą wydajność dzięki czterordzeniowemu układowi NVIDIA Tegra 3 oraz możliwość wykonywania zdjęć za pomocą 8-megapiselowego aparatu (z przodu umieszczona została 1-megapikselowa kamerka). Jeżeli chodzi o składowanie danych, możliwe są trzy opcje: 16, 32 lub 64 GB

Całość, którą zamknięto w aluminiowo-magnezowej obudowie, zasila jest za pomocą akumulatora o pojemności 6000 mAh i waży 570 gramów. Gdy trafi na rynek, będzie pracować pod kontrolą systemu Android 4.0.

Ceny nowego tabletu Sony, który prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży w przyszłym miesiącu, mają być następujące: 399 USD (16 GB), 499 USD(32 GB) i 599 USD (64 GB).

Poniżej kolejne zdjęcia:

Sony Xperia Tablet

Sony Xperia Tablet

Sony Xperia Tablet

Sony Xperia Tablet