Sony Xperia Z, ZL, ZR i Tablet Z - nadchodzi mała aktualizacja

Firma Sony poinformowała, że rozpoczęła dostawy aktualizacji dla smartfonów Xperia Z, ZL i ZR. W przyszłym tygodniu zostanie nią objęty Tablet Z.

Firma Sony poinformowała za pośrednictwem mikroblogowego serwisu Twitter, że rozpoczęła proces aktualizacji firmware dla smartfonów Xperia Z, ZL i ZR. Bazuje ona na Androidzie 4.3 (wspomniane urządzenia otrzymały go pod koniec poprzedniego roku) i przynosi ze sobą wiele ulepszeń dla technologii Bluetooth, systemu zasilania, aplikacji YouTube i innych programów/elementów. Dodatkowo dowiadujemy się, że wspomniana aktualizacja w przyszłym tygodniu powinna zostać udostępniona także dla właścicieli tabletu Tablet Z.

Android 4.4 KitKat

Na koniec warto przypomnieć, że smartfony Xperia Z, Xperia ZL i tablet Xperia Tablet Z na pewno otrzymają z czasem aktualizację do systemu Android 4.4 KitKat. Właściciele modelu Xperia ZR prawdopodobnie również będą mogli się z niej cieszyć.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 16.10.2021]
  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [15.10.2021]

Pamiętajcie też, że termin dostawy aktualizacji zależy od rynku i operatora, co oznacza, że tylko część właścicieli wspomnianych gadżetów może się nią już cieszyć.