Sony Xperia Z1 Compact z bonusem w przedsprzedaży. Polacy mogą liczyć na bezprzewodowe słuchawki

Smartfon Sony Xperia Z1 Compact dostępny jest w przedsprzedaży w wybranych krajach europejskich. W Polsce możemy liczyć na bonus w postaci bezprzewodowego zestawu słuchawkowego DR-BTN200M.

Smartfon Sony Xperia Z1 Compact to pomniejszona wersja flagowego smartfona japońskiego producenta, która w odróżnieniu od podobnych rozwiązań konkurencji (np. Galaxy S4 i Galaxy S4 mini) nie idzie "na skróty" i oferuje te same, wydajne podzespoły. Urządzenie powinno trafić do pierwszych konsumentów w przeciągu kilku tygodni, lecz już dzisiaj możemy je zamawiać w Europie w systemie przedsprzedaży.

Przeglądając oficjalną stronę polskiego sklepu Sony Xperia Store okazuje się, że decydując się na taki krok (Xperia Z1 Compact - 1999 zł) czeka nas niespodzianka w postaci bonusu. Możemy liczyć na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DR-BTN200M (za dopłatę 1 zł), za który normalnie (również w sklepie Sony) trzeba zapłacić 319 złotych.

Zobacz również:

  • OPPO INNO DAY 2021 już 14 i 15 grudnia!
  • PS5 Pro - data premiery, cena, specyfikacja, wygląd. Sprawdź, co już wiemy

Jak to wygląda w innych krajach?

Najczęściej tak samo jak u nas, ale są też kraje które mają od nas lepiej (w Wielkiej Brytanii otrzymujemy droższy od słuchawek SmartWatch 2) i gorzej (W Holandii nie możemy liczyć na bonus).