Sony Xperia Z1 i nie tylko w promocji operatora Orange i sieci sklepów IKEA

Najnowszy smartfon w ofercie Sony o nazwie Xperia Z1 jest oferowany obecnie w promocyjnej ofercie sieci Orange. Pomarańczowy operator dodaje przy zakupie telefonu bony IKEA o wartości 150zł. Oprócz nowego telefonu promocja ta obejmuje też phablet Xperia Z Ultra oraz tablet Xperia Tablet Z, ale aby z niej skorzystać należy się pospieszyć.

Aby uatrakcyjnić swoją ofertę Orange wprowadziło promocję. W jej ramach użytkownik po zakupie wybranego smartfona, phabletu lub tabletu firmy Sony otrzyma w ramach prezentu bon do sieci sklepów IKEA o wartości 150zł. Aby otrzymać taki bonus klient będzie musiał wybrać jedno z trzech urządzeń wraz z wybranym abonamentem. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów oraz osób przedłużających umowę.

Na stronie promocji Orange widnieją atrakcyjne ceny urządzeń, czyli 1zł za smartfon Sony Xperia Z1, 1 zł za phablet Xperia Z Ultra oraz 99zł za tablet Xperia Tablet Z. Ceny te obejmują abonament na 3 lata, gdzie w przypadku smartfona i phabletu proponowana jest taryfa Więcej za Mniej, a w przypadku tabletu - Business Everywhere. Pełny cennik znajduje się na tej stronie internetowej.

Sony Xperia Z1 i nie tylko w promocji operatora Orange i sieci sklepów IKEA
Na dole witryny promocyjnej widnieje też informacja, że bon IKEA przesyłany jest w osobnej paczce w ciągu dwóch tygodni od złożenia zamówienia, a ilość tych bonów nazwanych “kartą upominkową” jest ograniczona. Szczegóły znajdują się w regulaminie, wedle którego promocyjna oferta “nowa skala możliwości” ważna jest tylko do jutra, czyli 5 listopada. Warto więc przed złożeniem zamówienia na nowy telefon lub tablet upewnić się, że faktycznie podpisana dziś lub jutro umowa będzie nadal objęta promocją.

Zobacz również: