Sony Xperia Z1 mini będzie miała premierę 10 października

Smartfon Sony Xperia Z1 mini zostanie zaprezentowany oficjalnie 10 października. Potwierdza to broszura z produktami szykowanymi przez japońskiego operatora NTT DoCoMo.

Sony Xperia Z1 to flagowy smartfon, który zbiera bardzo pozytywne recenzje. Od kilku tygodni pojawiać się zaczęły doniesienia, że japońska firma (podobne, jak koreański Samsung) zamierza wprowadzić na rynek jego mniejszą wersję - model Xperia Z1 mini.

Obecnie wiemy już na pewno, że Sony faktycznie ma takie plany. Potwierdza to dokumentacja japońskiego operatora NTT DoCoMo, która wyciekła niedawno do Sieci i która zawiera specyfikację i zdjęcia lokalnej wersji Xperia Z1 (SO-01F), jak również modelu noszącego oznaczenie Xperia Z1 f (SO-02F):

Sony Xperia Z1 mini będzie miała premierę 10 października

Xperia Z1 i Z1 mini - zdjęcie

Wydaje się, że ten drugi to bezsprzecznie model Xperia Z1 mini.

Zobacz również:

  • PS5 – gdzie kupić konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [6.12.2021]

Xperia Z1 mini - premiera

O ile jednak znamy już prawdopodobną specyfikację smartfona Sony Xperia Z1 mini potwierdzającą, że będzie to bardzo wydajna miniaturka modelu Xperia Z1, o tyle nie mieliśmy wiarygodnych informacji na temat daty jego premiery. Na pomoc przychodzi nam tutaj jednak ponownie wspomniany operator NTT DoCoMo. Do Sieci wyciekła bowiem jego broszura z produktami, które zamierza oficjalnie zaprezentować 10 października. Wśród nich znalazł się również model Xperia Z1 f:

Sony Xperia Z1 mini będzie miała premierę 10 października

Xperia Z1 f