Sony Xperia Z1 może otrzymać Androida 4.4 KitKat już 7 listopada

Sony Xperia Z1 to popularny smartfon, który zbiera bardzo pozytywne recenzje. Jeżeli najświeższe doniesienia mówiące o rychłej aktualizacji do Androida 4.4 KitKat się potwierdzą, opinia na jego temat będzie jeszcze lepsza.

Użytkownicy Androida z niecierpliwością czekają na jego najnowszą wersję, którą nie będzie pojawiający się we wcześniejszych spekulacjach Android 5.0 Key Lime Pie, lecz oficjalnie zapowiedziany przez Google Android 4.4 KitKat. Obecnie wiemy już też (dzięki firmie Nestle, która użyczyła nazwy swojego popularnego batonika), że pojawi się on w październiku (być może już 14 października) i, że jego premierze być może będzie towarzyszyła premiera kolejnego smartfona z rodziny Nexus, czyli modlu Nexus 5.

Sony Xperia Z1

Dzisiaj pojawiły się też spekulacje, które z pewnością przypadną do gustu użytkownikom smartfona Sony Xperia Z1. Serwis AndroidSaS donosi bowiem, że gadżet ten (który trafił już do oferty polskich operatorów) otrzyma aktualizację do wspomnianego Androida 4.4 KitKat już 7 listopada. Co więcej, jest też podobno duża szansa na to, że nieco później trafi ona także do modeli Xperia Z i Xperia Z Ultra.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [3.12.2021]

Android 4.4 KitKat

Zainteresowanych tym, co może zaoferować najnowsze wcielenie Androida zapraszam do zapoznania się z tekstem "Android 4.4 KitKat na zdjęciach. Zobacz, jakie nowości zaoferuje".