Sony Xperia Z1 trafia do kolejnego polskiego operatora. Jest nim Play

Najnowszy smartfon w ofercie firmy Sony zaprezentowany został na berlińskich targach IFA na początku września tego roku. W niecały miesiąc później Xperia Z1 trafiła do sprzedaży w polskich sklepach, a teraz powoli zaczyna pojawiać się w ofertach rodzimych operatorów. Do Plusa i Orange’a dołącza dzisiaj Play.

Sony Xperia Z1 to najnowszy telefon w ofercie japońskiego producenta. Smartfon posiada ogromny ekran o przekątnej pięciu cali i rozdzielczości Full HD. Napędzany jest przez bardzo wydajny układ Qualcomm Snapdragon 800. Działa pod kontrolą Androida w wersji 4.2.2, a za płynność działania systemu Google, oprócz mocnego czterordzeniowego procesora, odpowiada aż 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Godny uwagi jest też aparat o matrycy o wielkości 20,7 megapikseli oraz bardzo dobre wykonanie telefonu. Ma aluminiową ramkę, a front i tył urządzenia pokrywa szkło.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Xperia Z1 trafiła do oferty Plusa i Orange’a, a dziś natomiast sieć Play chwali się wprowadzeniem tego smartfona do siebie. W wolnej sprzedaży telefon dostępny jest w sugerowanej cenie 2599zł, ale można rozsądnie założyć, że zaraz spadnie ona do bardziej akceptowalnego poziomu. Patrząc na tabelę z cennikiem Playa w ofercie dla klientów indywidualnych oraz firm ceny też nie wyglądają najgorzej, ale zdecydowanie nie jest to tani telefon.

Sony Xperia Z1 trafia do kolejnego polskiego operatora. Jest nim Play

Xperia Z1

Dla przykładu w najtańszym abonamencie Formuła Unlimited w wariantach Super oraz RePlay za 29,99 zł miesięcznie Sony Xperia Z1 można nabyć za 2089zł. W taryfie Formuła 4.0 Unlimited Smartfon przy miesięcznym zobowiązaniu 99,99zł cena to 1289zł, a za złotówkę można go kupić wybierając abonament Formuła Europa Unlimited Smartfon za 179,99zł miesięcznie. Pełne cenniki znajdują się pod umieszczonymi powyżej linkami.

Zobacz również:

  • Gdzie kupić Apple Watch Series 7? Sprawdzamy oferty popularnych sklepów [18.10.2021]
  • PS5 – gdzie kupić konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [18.10.2021]

źródło: blogplay.pl