Sony Xperia Z2 Tablet w Polsce już 20 marca na zamkniętych pokazach

Sony Xperia Z2 Tablet to jedno z najnowszych urządzeń mobilnych w ofercie japońskiej firmy. Już za trzy dni trafi ono do Polski. Obejrzeć je będzie można na zamkniętych pokazach na terenie naszego kraju.

Sony Xperia Z2 Tablet został razem z nowym flagowym smartfonem Xperia Z2 zaprezentowany na targach Mobile World Congress 2014 w Barcelonie, które odbyły się pod koniec lutego tego roku. To urządzenie z górnej półki, które cechuje się świetnymi parametrami, niską wagą i wodoodporną, bardzo szczupłą obudową. Sony chwali się, że 10.1 calowy tablet jest lżejszy od iPada Air produkowanego przez Apple.

Podstawowa wersja tabletu Sony Xperia Z2 Tablet będzie kosztować w Polsce 2099 złotych. Będzie to model wyposażony w moduł Wi-Fi bez modemu LTE i 16 GB pamięci wewnętrznej. Wszyscy zainteresowani tym urządzeniem będą mogli zapoznać się z nim już 20 marca. Odbędzie się w Poznaniu wtedy czterogodzinna prezentacja, na której prezentowane będzie to nowe urządzenie. Łącznie ekipa Sony ma w planach odwiedzić 12 miast, w których odbędą się analogiczne prezentacje, a do uczestnictwa w nich wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zobacz również:

Sony Xperia Z2 Tablet w Polsce już 20 marca na zamkniętych pokazach

Na pokazach Sony skupi się głównie na prezentacji możliwości multimedialnych nowego urządzenia w ofercie. Nacisk położony będzie też na obsługę pakietu dokumentów z poziomu urządzenia mobilnego. Prezentacje Sony Xperia Z2 Tablet prowadzone będą w formie roadshow przez Lesława Wąsacza oraz Adriana Mencel, czyli ekspertów zespołu Vaio.

źródło: vaioblog.pl