Sony Xperia Z2 już w przedsprzedaży. W zestawie będzie opaska SmartBand

Xperia Z2 to najnowszy smartfon w ofercie japońskiej firmy Sony zaprezentowane na targach MWC 2014 w Barcelonie. Telefon dostępny jest już w przedsprzedaży. Klienci, którzy się na niego zdecydują, mogą liczyć na bonus w postaci nowej opaski lifeloggingowej Sony SmartBand.

Sony Xperia Z2 to najnowszy topowy model telefonu w ofercie japońskiego producenta, który pojawił się na rynku zaledwie pół roku po premierze udanego smartfona Sony Xperia Z1. Od jego oficjalnej prezentacji nie minęły jeszcze dwa tygodnie, a urządzenie trafiło do przedsprzedaży w naszym kraju. Najważniejsze usprawnienia w Xperii Z2 względem poprzednika to szybszy układ Snapdragon 801 wspierający nagrywanie wideo w jakości 4K.

Trzeba zwrócić też uwagę na znacznie lepszy i nieco większy wyświetlacz, obecność głośników stereo oraz wsparcie dla MHL 3.0. Telefon Sony Xperia Z2 będzie dostępny w Polsce w cenie 2799 złotych. Nie jest to mały wydatek, ale każdy klient, który zdecyduje się na zakup tego telefonu w sklepie Euro RTV, otrzyma w postaci bonusu wartą blisko 300 złotych opaskę Sony SmartBand.

Zobacz również:

Sony Xperia Z2 już w przedsprzedaży. W zestawie będzie opaska SmartBand

Noszona na nadgarstku opaska Sony SmartBand pozwoli na tzw. lifelogging, czyli zapisywanie aktywności użytkownika w dedykowanej temu aplikacji. Można dzięki niej rejestrować aktywność użytkownika w ciągu całego dnia, jak np. spalone kalorie podczas biegu i przebyty pieszo dystans, a nawet jakość snu. Aplikacja Sony będzie również monitorować to, gdzie wykonało się fotografię oraz ile czasu użytkownik słuchał muzyki.