Sony Xperia Z3 na kolejnych zdjęciach. Tym razem obok Samsunga Galaxy Note

Sony nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie premiery nowego smartfona, ale daty ostatnich premier wskazują na to, że Xperia Z3 zadebiutuje już za dwa miesiące podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Do sieci trafia coraz więcej nieoficjalnych zdjęć, które przedstawiają to urządzenie.

Nowe smartfony Sony prezentowane są teraz średnio co pół roku. W Berlinie podczas wrześniowych targów IFA 2013 miał premierę model Xperia Z1, którego następca pojawił się już na początku tego roku w trakcie MWC 2014 w Barcelonie. Jeśli japońska firma utrzyma tempo, to już za dwa miesiące powinien pojawić się po raz kolejny poprawiony model o nazwie Sony Xperia Z3.

Na wrześniową datę premiery zdają się wskazywać kolejne zdjęcia prezentujące nieznany jeszcze model telefonu Sony. Autorzy fotografii twierdzą, że przedstawiają one właśnie nowy model Xperia Z3. Jeśli okaże się, że zdjęcia są prawdziwe, to po raz kolejny użytkownikom zaproponowany zostanie smartfon o wyglądzie zbliżonym do poprzedników. Urządzenie jest po raz kolejny płaskie, czarne i ma bardzo geometryczne kształty. Jedynie krąwędzie są nieco bardziej zaokrąglone, niż ostatnio.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów
  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]
Sony Xperia Z3 na kolejnych zdjęciach. Tym razem obok Samsunga Galaxy Note

Ostatnia fotografia daje też pogląd na wymiary nowej Xperii Z3. Na fotografii telefon znalazł się obok phabletu Galaxy Note pierwszej generacji. Wygląda na to, że wielkość urządzeń jest podobna. Możliwe jednak, że ekran w nowym telefonie Sony nie urośnie ponownie i nadal będzie mierzył 5,2 cala. W urządzeniu Samsunga zastosowano co prawda panel 5,3 cala, ale ma on proporcje 16:10, zamiast standardowych 16:9.

źródło: xperiablog.net


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: