Sony Xperia Z3 pojawił się na kolejnych nieoficjalnych zdjęciach

Do internetu przedostały się kolejne zdjęcia, na których wedle autora widnieje nadchodzący, jeszcze oficjalnie niezaprezentowany smartfon firmy Sony. Jeśli zdjęcie jest autentyczne, to dowiedzieliśmy się właśnie jak wygląda Xperia Z3, która powinna zadebiutować już na początku września tego roku.

Smartfon Sony Xperia Z2 debiutował w marcu podczas targów MWC 2014, ale biorąc pod uwagę politykę wydawniczą japońskiej firmy w segmencie telefonów komórkowych, nowego sztandarowego modelu możemy spodziewać się już na jesieni. Prezentacja kolejnego smartfona, podobnie jak poprzednio miało to miejsce przy Xperii Z1, odbędzie się najpewniej podczas targów IFA 2014 w Berlinie na początku września.

Jak na razie nie wiemy zbyt wiele na temat konfiguracji najnowszego smartfona, a jedyne dane dotyczące specyfikacji, które trafiły do sieci, dotyczą procesora, którym ma być Qualcomm Snapdragon 805. Wygląda jednak na to, że nieco więcej wiemy na temat wyglądu Xperii Z3. Serwis Android Central opublikował kolejne zdjęcia, na których można podziwiać nową obudowę smartfona Sony.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów
  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]
Sony Xperia Z3 pojawił się na kolejnych nieoficjalnych zdjęciach

Sony Xperia Z3, jeśli faktycznie ten telefon prezentuje zdjęcia, będzie bardzo podobny do poprzedników z rodziny Xperia Z. Nadal telefon jest płaski i ma bryłkę w kształcie prostokąta, ale krawędzie są znacznie bardziej zaokrąglone, niż w przypadku poprzednika. Wygląda na to, że po raz kolejny producent zdecyduje się na zakrycie portów w celu uszczelnienia obudowy i wykorzysta znany posiadaczom Xperii Z1 i Xperii Z2 aparat 20,7 mpix.

Na obudowie rzekomej Xperii Z3 można zobaczyć styk pozwalający na korzystanie ze stacji dokującej, porty na karty microSIM i microSD, gniazdo minijack oraz spust migawki aparatu oraz ikoniczny dla smartfonów Sony z górnej półki okrągły przycisk blokady. Czy faktycznie telefon będzie wyglądał tak, jak na zdjęciu, powinniśmy dowiedzieć się już za dwa miesiące.

źródło: androidcentral.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: