Sony Xperia Z3 trafia do oferty kolejnego polskiego operatora

Sieć Play ogłosiła właśnie wprowadzenie do sprzedaży telefonu Sony Xperia Z3. Konsumenci już teraz mogą zamawiać urządzenie na stronie operatora. Dla pierwszych osób, które złożą zamówienie, przewidziany został atrakcyjny prezent.

Sony Xperia Z3 to nowy smartfon japońskiego producenta, który został zaprezentowany na początku września podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Urządzenie powoli wchodzi do sprzedaży, a Play jest kolejnym polskim operatorem, który będzie miał to urządzenie w ofercie.

Cena samego telefonu w Play to 3019 zł, a atrakcyjne są dopiero ceny w ofercie typu mix. W Formule MIX przy opłacie miesięcznej w wysokości 30 zł, przy umowie na 24 miesiące, telefon kosztuje 2129 złotych. Z kolei w ofercie Elastyczna Formuła MIX 100 / 200 i tym samym okresie trwania umowy cena smartfona Sony Xperia Z3 maleje do 1259 zł.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów
  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]
Sony Xperia Z3 trafia do oferty kolejnego polskiego operatora

W przypadku abonamentu ceny to dla przykładu symboliczna złotówka przy abonamencie Formuła Europa za 199 zł miesięcznie, 999 zł przy taryfie Formuła Europa i opłacie w wysokości 109,99 zł. Sony Xperia Z3 kosztuje z kolei 1589 zł przy zobowiązaniu w wysokości 79,99 zł na miesiąc i taryfie Formuła 4.0.

Z cenami telefonu w poszczególnych taryfach można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej operatora. Cennik udostępniony został w formie dokumentu PDF. Warto dodać, że podane ceny dotyczą sprzedaży na odległość i mogą różnić się od cen w stacjonarnych salonach sprzedaży.

Ponadto operator przygotował też dla klientów niespodziankę w postaci żółtej opaski Sony Smartband, która będzie dołączana do telefonów aż do wyczerpania zapasów.

źródło: blogplay.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: