Sony Xperia Z3 w przedsprzedaży w T-Mobile. Sony SmartWatch 2 w zestawie

Sony Xperia Z3 to najnowszy smartfon w ofercie japońskiego producenta. Zaraz po jego premierze pojawiła się możliwość zamówienia tego urządzenia w wersji Dual SIM w sklepie producenta. Teraz wariant z miejscem na jedną kartę trafił do oferty pierwszego polskiego operatora, czyli T-Mobile.

Nowy smartfon Sony został zaprezentowany na początku tego miesiąca w Berlinie w trakcie targów IFA 2014 i użytkownicy mogą już zamawiać telefon przez stronę producenta. Niedługo też osoby przedłużające umowę na telefon będą mogły zakupić to urządzenie u operatora. Sony Xperia Z3 trafia do oferty T-Mobile, gdzie będzie dostepna już cztery dni.

Użytkownicy, którzy zdecydują się teraz zamówić Xperię Z3 w T-Mobile otrzymają dodatek w postaci inteligentnego zegarka. Nie jest to co prawda najnowszy model tego akcesorium od Sony pracujący na platformie Android Wear, ale i tak Sony SmartWatch 2 współpracujący z telefonami wyposażonymi w system Android to ciekawy dodatek do tego telefonu.

Zobacz również:

  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]
Sony Xperia Z3 w przedsprzedaży w T-Mobile. Sony SmartWatch 2 w zestawie

Przedsprzedaż smartfona Sony Xperia Z3 w T-Mobile rusza już teraz, a telefon będzie przekazywany klientom już od 15 września. Zamówić można go w ramach taryf JUMP! oraz JUMP! proFirma. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie klienci sklepu internetowego T-Mobile.

Nowa Xperia Z3 to 5,2-calowy smartfon o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli z czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 801 taktowanym zegarem 2,5 GHz. W urządzeniu można znaleźć 3 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej i wejście na kartę microSD. W wolnej sprzedaży dostępna jest wersja Dual SIM, a u operatorów będzie dostępna wersja ze slotem na jedną kartę SIM.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: