Sony Xperia Z4 - specyfikacja wyciekła do sieci

Chociaż Sony Xperia Z4 zapowiedziana jest na pierwsze półrocze 2015 roku, to do sieci już wyciekła specyfikacja urządzenia. Ma być to jeden z dwóch "flagowców" Sony na kolejny rok.

Oczywiście jest to tylko wyciek i nie można być pewnym na 100% podanych tu danych, są one jednak dość prawdopodobne. Następca smartfona Xperia Z3 będzie wyposażony w 64-bitowy, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810 taktowany 2,8 GHz, mający do dyspozycji 4 GB pamięci operacyjnej (RAM), a także 32 GB miejsca na dane. W aparat zostanie wbudowana kamera Exmor RS 20,7 Mpix. Rzecz dość istotna, czyli wielkość ekranu, nie zaskakuje - będzie to 5,5-cala, a na wyświetlaczu ukaże się obraz w rozdzielczości 2560 x 1440 (Quad HD).

Sony Xperia Z4 - specyfikacja wyciekła do sieci

Xperia Z3

Sony Xperia Z4 ma posiadać wbudowany moduły Bluetooth 4.1 oraz LTE 6. Dodatkową atrakcją ma być specjalny wzmacniacz, który odpowiadać będzie za perfekcyjny dźwięk smartfona. Oczywiście specyfikacja może jeszcze ulec zmianie, a oficjalne parametry zostaną zaprezentowane dopiero za jakiś czas, podobnie jak i cena telefonu.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [16.09.2021]
  • Nie wiem jak to zrobili, ale smartfony Sony Xperia zaczęły zarabiać