Sony kusi przemocą, czyli PS 3 w zestawie z GTA IV

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło wprowadzenie na rynek zestawu promocyjnego PLAYSTATION 3 z grą Grand Theft Auto IV.

Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło plany wypuszczenia na rynek promocyjnego zestawu PLAYSTATION 3 z grą Grand Theft Auto IV. Specjalny pakiet będzie dostępny na rynku polskim w tym samym dniu, w którym zostanie on wprowadzony do sprzedaży w innych krajach europejskich, czyli już 29 kwietnia.

Zestaw zawierać będzie PLAYSTATION 3 z dyskiem 40GB, bezprzewodowy kontroler SIXAXIS oraz grę Grand Theft Auto IV. Sugerowana cena detaliczna to 1699 złotych.

"Bardzo cieszymy się, że możemy dostarczyć fanom PS3 oraz GTA IV ten wyjątkowy zestaw." - powiedział David Reeves, Prezydent Sony Computer Entertainment Europe.

Po ostatnich publikach widać, że Grand Theft Auto IV może być potężnym argumentem w wojnie między Playstation 3 a Xboksem 360. Tuż przed premierą gry obie firmy stosują różne zagrywki marketingowe, które mają przekonać graczy, że najnowsza odsłona GTA przypisana jest do konkretnej konsoli. Cóż, przyznam, że osobiście interesuje mnie inna kwestia - kiedy pojawią się informacje o GTA IV na PC?


Zobacz również