Sony na IFA zaprezentuje nie tylko nowy smartfon, ale też tablet i mobilny obiektyw

Już za miesiąc rozpoczną się targi IFA 2014. W Berlinie swoje produkty będą prezentować najwięksi producenci z segmentu elektroniki użytkowej. Jedną z takich firm będzie japońskie Sony, które ma zamiar w trakcie targów pokazać kilka nowych urządzeń z różnych kategorii sprzętowych.

Sony rok temu podczas berlińskich targów IFA 2013 zaprezentowało swój topowy smartfon w postaci Xperii Z1. Kolejna wersja sztandarowego telefonu w ofercie japońskiej firmy o nazwie Xperia Z2 zadebiutowała już na wiosnę bieżącego roku podczas MWC 2014 w Barcelonie. Gigant z Kraju Kwitnącej Wiśni najwyraźniej nie zwalnia tempa, a kolejny telefon z najwyżej półki ma pojawić się już na jesieni. Na to przynajmniej wskazuje zaproszenie na targi, którego zdjęcie trafiło do internetu.

Xperia Z3, będąca nowym topowym smartfonem Sony, nie będzie jednak jedyną nowością zaprezentowaną na targach. Oprócz tego producent ma wprowadzić do sprzedaży od razu też nową Xperię Z3 Compact. Niewykluczone, że razem ze smartfonami zadebiutuje też zupełnie nowy Xperia Z3 Tablet, ale jeszcze nie pojawiły się żadne konkretne informacje na temat tego hipotetycznego urządzenia.

Zobacz również:

Sony na IFA zaprezentuje nie tylko nowy smartfon, ale też tablet i mobilny obiektyw

Patrząc na zaproszenia na konferencję można odnieść wrażenie, że Sony szykuje się też do premiery kolejnej generacji obiektywów dedykowanym smartfonom, które mają zastąpić w ofercie obiektywy QX10 i QX100. Oprócz tego wśród urządzeń, które widać na zaproszeniu, znalazł się nowy monitor lub komputer typu All-in-One. Na oficjalne potwierdzenie doniesień o nowych sprzętach Sony przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze miesiąc.

źrodło: gsmarena.com