Sony obiecuje - na gwiazdę nie zabraknie PlayStation 5

Firma zapowiada rekordowe zwiększenie produkcji. Według Sony możemy oczekiwać największej premiery nowej konsoli w historii.

Firma Sony wydała nowe oświadczenie. Na Twitterze pojawiła się krótka informacja, z której wynika, że w tym roku do sklepów trafi rekordowa ilość konsol PlayStation 5.

Sony PlayStation 5

Sony PlayStation 5

Debiut PS5 ma być "największą" premierą w historii. Niestety przy okazji nie przekazano żadnych dokładnych liczb. Bez nich ciężko określić, czy PlayStation 5 pobije rekord sprzedażowy ustanowiony przez poprzednie generacje konsol z rodziny PlayStation.

W chwili obecnej borykamy się ze sporymi problemami z dostępnością nowych konsol - PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Na początku listopada Microsoft poinformował, że jego zdaniem problemy z dostępnością nowych konsol Xbox będą trwały aż do wiosny przyszłego roku.

Sony ma nieco odmienne zdanie w tym temacie. Japończycy informują, że przygotowali się na święta bożego narodzenia. Co roku w święta zauważalny jest wzmożony popyt na konsole do gier. Są one świetnym prezentem gwiazdkowym na całym świecie.

Jeżeli szukasz konsoli PlayStation 5 z myślą o gwiazdce według Sony nie powinieneś mieć najmniejszych problemów z zakupem. My jesteśmy nieco bardziej sceptyczni. Lepiej już dziś szukaj wolnych egzemplarzy.

Sprawdź, gdzie znajdziesz jeszcze wolne egzemplarze PlayStation 5.

Źródło: Twitter.com