Sony przeprasza za podniesienie cen albumów Whitney Houston. Pomyłka...

Firma Sony wystosowała oficjalne przeprosiny za nieuzasadnione podniesienie cen wybranych albumów zmarłej kilka dni temu Whitney Houston. To była tylko pomyłka "jednego z pracowników angielskiego oddziału Sony"...

Firma Sony przeprosiła wszystkich fanów zmarłej kilka dni temu Whitney Houston. Powód? Odkryli oni, że w angielskiej wersji iTunes w kilka godzin po tym tragicznym zdarzeniu wzrosły ceny dwóch albumów piosenkarki:

- "The Ultimate Collection": o 60%

- "The Greatest Hits": o 25%

Jeszcze w tym samym dniu w reakcji na spore protesty internautów Sony postarało się o przywrócenie cen do poprzedniego poziomu. Z nieoficjalnych informacji podanych przez jednego z pracowników Sony wynika, że winę za całe zamieszanie ponosi pracownik angielskiego oddziału firmy, który po prostu popełnił błąd.

Prawda to, czy nie, wielki niesmak i tak pozostanie na długo w pamięci fanów Houston.

Whitney Houston

Whitney Houston to jedna z najwybitniejszych piosenkarek w historii, która czarowała miliony swoich wielbicieli przepięknym głosem. Niestety, jak się okazało, przegrała ona walkę ze swoimi uzależnieniami. Jej ciało znaleziono 11 lutego w pokoju w Beverly Hilton Hotel. W chwili śmierci miała 48 lat.