Sony sypnie hitami? W majowym PS Plus możemy otrzymać dwie znakomite produkcje

Już w przyszłym tygodniu, abonenci usługi PS Plus otrzymają dostęp do nowych, darmowych gier. Według najnowszych wieści, będą to Dying Light oraz Dark Souls: Remastered.

Choć nie jest to oficjalna informacja, to możliwe, że już w przyszłym tygodniu będziemy zagrywać się w Dying Light i Dark Souls: Remastered. Obu produkcji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dying Light to przebojowa gra akcji z elementami survivalu od polskiego studia Techland. Dark Souls: Remastered to natomiast odświeżona wersja, jednej z najsłynniejszych serii RPG-akcji od japońskiego studia - From Software.

Jeden z użytkowników forum ResetEra - Adookah, opublikował zrzut ekranu z trailera, promującego majową ofertę PS Plus. Autor publikacji ujawnił, że otrzymał go od "przyjaciela związanego z Sony".

Zobacz również:

  • PlayStation Plus w lipcu - świetne tytuły za darmo nadchodzą
  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]

Na ile wiarygodne są informacje przedstawione przez Adookah? Cóż, tego niestety nie wiemy, ale wydaje się, że Sony stać na dodanie powyższych produkcji. Szczególnie, że w ostatnich miesiącach japoński producent rozpieszcza użytkowników PS Plus znakomitymi grami. Na potwierdzenie powyższych informacji nie powinniśmy jednak długo czekać. Sony już w najbliższą środę powinno oficjalnie przedstawić nam gry z majowej oferty PS Plus.

Sony sypnie hitami? W majowym PS Plus możemy otrzymać dwie znakomite produkcje

Przypominamy, że obecnie możecie, bez żadnych dodatkowych opłat, pobrać na konsoli PlayStation 4 - Uncharted 4: Kres złodzieja i Dirt Rally 2.0. Gry możecie dodać do swojej cyfrowej biblioteki do 4 maja.

Zobacz również: Dying Light otrzyma nową zawartość po 5 latach od premiery


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: