Sony szykuje smartfon dla amatorów selfie z umieszczoną z przodu diodą LED

Amatorzy selfie otrzymają wkrótce do dyspozycji smartfon firmy Sony, który oferuje umieszczoną z przodu diodę doświetlającą.

Selfie (słitfocia) to rodzaj fotografii zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręce smartfona, po którą sięgają wszyscy, począwszy od zwykłych użytkowników serwisów społecznościowych takich jak Facebook, czy Twitter, a skończywszy na najważniejszych postaciach współczesnego świata:

Popularność tego rozwiązania dostrzegli także producenci sprzętu, o czym możemy przekonać się na przykładzie smartfona HTC One M8, który oferuje przedni aparat z matrycą aż 5 milionów pikseli oraz szerokokątnym obiektywem (80 stopni). Dzisiaj w Sieci pojawiły się natomiast zdjęcia tajemniczego smartfona Sony o kryptonimie Gina:

Sony Gina

Sony Gina

Sony Gina

Sony Gina

oraz poniższa zapowiedź zespołu Sony Xperia:

Jak widać, japoński producent zaprezentuje jutro smartfon, który powinien przypaść do gustu amatorom selfie. Przyglądając się pierwszemu zdjęciu modelu Gina można zauważyć, że wyróżniał on się najprawdopodobniej będzie umieszczoną z przodu diodą doświetlającą, co też wynika z zapowiedzi Sony, której towarzyszy niezbyt dobrej jakości (jest przede wszystkim bardzo ciemne) selfie.