Sony uwolni cię od elektrośmieci - za darmo w galerii handlowej

Masz stare urządzenia elektroniczne w piwnicy? Czas by się ich pozbyć. Sony po raz piąty w Warszawie organizuje bezpłatną zbiórkę elektrośmieci. Akcja nosi nazwę ecoodpowiedzialni.

Elektrośmieci

Zbiórka elektrośmieci Ecoodpowiedzialni organizowana jest przez Sony, C.H. Arkadia i Europejską Platformę Recyklingu. Ostatnia taka akcja odbyła się w Warszawie wiosną tego roku - zebrano wtedy aż 7 ton niepotrzebnych urządzeń. Czy tym razem uda się pobić ten rekord?

Więcej niż 7 ton elektrośmieci - czy padnie rekord?

Już w ten weekend rozpoczyna się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego oraz baterii to wszystko możemy zostawić w bezpłatnym punkcie przy Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie... W galerii handlowej ustawiony już został specjalny licznik, który ma pokazywać na bieżąco ilość zebranych już zużytych produktów elektronicznych. Zbiórka elektrośmieci potrwa od 22 października do 6 listopada (od godz. 9 do 20).

Zrób miejsce w swojej piwnicy

Jeżeli mieszkacie w Warszawie i macie blisko do C.H. Arkadia, to warto skorzystać z okazji. Przypomnijmy, że wyrzucanie elektrośmieci na śmietnik jest zabronione - można za to zapłacić karę. Elektrośmieci powinniśmy oddawać w specjalnych punktach. Problem w tym, że tych punktów jest mało i są zazwyczaj usytuowane w odległych regionach miasta.

Bądź ecoodpowiedzalny

Może warto odświeżyć swoją piwnicę w jeden z najbliższych weekendów i pozbyć się niepotrzebnego elektronicznego złomu? A przy okazji dołączyć do ecoodpowiedzialnych....