Sony wprowadza serwis TVP VoD do swoich TV

Sony wprowadził właśnie serwis TVP VoD do usługi Bravia Internet Video w swoich telewizorach.

Sony wprowadza serwis TVP VoD do swoich TV

TVP VOD

Ostatnio dużo się dzieje w telewizorach z dostępem do internetu. Niedawno Samsung wprowadził IplaFilm, kilka dni temu Panasonic dodał Ipla 3.0 w do swoich telewizorów Viera, a teraz Sony wprowadza TVP VoD do swoich telewizorów i odtwarzaczy Blu-ray z dostępem do internetu. Przypomnijmy, że od kilku miesięcy TVP VoD jest dostępny na Samsung Smart TV.

- Dzięki umowie podpisanej z TVP użytkownicy urządzeń Sony otrzymali dostęp do nowej, zyskującej ogromną popularność platformy VOD.TV.PL. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i sprawiać, by rozrywka była w zasięgu jednego pilota - powiedział Jacek Popiołek z Sony.

Zobacz również:

TVP VoD - co obejrzymy?

W serwisie vod.tvp.pl znajdziemy ponad 500 materiałów wideo. Co znajdziemy w serwisie TVP? Seriale takie jak Ranczo, Blondynka, Dom nad rozlewiskiem, Oficer, 1920.Wojna i Miłość oraz Londyńczycy. Z filmów fabularnych możemy zobaczyć dzieło Zanussiego pt. Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową, a także Boisko bezdomnych. Z dokumentów naszą uwagę przyciągną zapewne Królik po Berlińsku oraz Przerwany lot.

Poza tym obejrzymy też programy Tomasz Lis na Żywo, Boso przez świat oraz Makłowicz w podróży.

A więc oferta internetowa w naszych telewizorach powiększa się z dnia na dzień. Tak trzymać.

Źródło: Sony