Sony zapowie 11 nowych tytułów na PS 3

Wygląda na to, że posiadacze konsol PlayStation 3 mogą patrzeć w rok 2009 z wielką nadzieją. Okazuje się bowiem, że firma Sony zamierza zapowiedzieć, na zbliżających się targach Tokyo Game Show, aż 11 nowych tytułów.

Targi Tokyo Game Show odbędą się w drugim tygodniu października. Wszystko wskazuje na to, że dla Sony będzie to czas wyjątkowo pracowity. Japoński gigant zamierza bowiem zapowiedzieć jedenaście nowych tytułów.

Na razie niewiadomo, co dokładnie Sony przedstawi na tokijskiej imprezie. Wiadomo jedynie, że jedną z gier będzie najnowsza produkcja Konami.

Widomo również, że twórca PlayStation 3 zadba także o inną swoją konsolę, czyli PSP. Jest to zabieg niezbędny biorąc pod uwagę, że już niedługo planowana jest premiera nowej wersji tej maszyny. Na Tokyo Game Show gracze dowiedzą się o kilku nowych grach planowanych na tą konsolę.

Tak więc czym zaskoczy nas Sony? Być może fani otrzymają informację o rozpoczęciu prac nad nową grą z serii Castlevania albo Gradius. O tym przekonamy się jednak już wkrótce.


Zobacz również