Sony zaprezentuje PlayStation 5 na dwóch pokazach

Najnowsze wieści mówią nam o dwóch zaplanowanych przez Sony pokazach - w czerwcu i sierpniu. Podczas tego drugiego mamy dowiedzieć się wszystkiego na temat konsoli PlayStation 5.

Ostatnie doniesienia na temat PlayStation 5 mówiły o pierwszym publicznym pokazie konsoli - i gier na nią przeznaczonych - na początku czerwca. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Sony zaplanowało dwa pokazy - ten czerwcowy oraz kolejny, w sierpniu. Podobnie jak i poprzednio, także ta nowa informacja płynie od branżowego dziennikarza, Jeffa Grubba. Czym będą różnić się pomiędzy sobą? Otóż na obu zostaną zaprezentowane gry na nową konsolę, jednak w sierpniu producent ma zaprezentować oprócz nich dokładną specyfikację techniczną urządzenia.

A tymczasem konkurencja - czyli Microsoft z konsolą Xbox Series X - milczy. Jednak Grubb donosi, że nowe materiały, związane z nadchodzącą konsolą Xbox, zostaną zaprezentowane 9 lub 10 czerwca, a więc kilka dni po premierze PS5. Zatem wszystko wskazuje na to, że pierwsza połowa czerwca będzie bardzo ciekawym okresem dla graczy.

Zobacz również:

Źródło: WCCF Tech