Sony zmienia listę tytułów startowych na PS4

Już w tym miesiącu spodziewamy się premier dwóch konsol kolejnej generacji. Zniecierpliwieni gracze czekają na debiut swoich wymarzonych konsol, a także zupełnie nowych gier. W przypadku nowego PS4 tak naprawdę do teraz jeszcze nie wiadomo, jakie dokładnie będą to tytuły.

Już od pewnego czasu znaliśmy wstępną listę gier, które zadebiutują wraz z nową konsolą Sony. Uległa ona jednak uaktualnieniu, ponieważ japońska firma odpowiedzialna za produkcję PS4 w ostatnich dniach dodała do swojej listy grę o nazwie Need For Speed Rivals i przy okazji sect2" target="_blank" class="link">zmieniła nieco plany dotyczące tytułów startowych z kategorii Indie.

Sony ostrzegało już jakiś czas temu, że do 15 listopada w liście zapowiedzianych tytułów startowych na PS4 mogą nastąpić zmiany, także nie powinny być one teraz dla nikogo zaskoczeniem. Dodanie nowości w postaci Need for Speed Rivals to naturalnie dobra wiadomość, ale gracze czekający na gry o nazwach Pinball Arcade oraz Tiny Brains będą mocno niepocieszeni.

Sony zmienia listę tytułów startowych na PS4

ps4

Sony poinformowało, że po prostu gry nie będą w pełni gotowe na premierę PS4, ale nie została podana ani przyczyna, ani nawet przybliżona data przełożonej premiery. W ramach zadośćuczynienia Sony zapowiedziało, że zamiast dwóch usuniętych gier z listy do startowych tytułów dołączą dwa inne tytuły o nazwach Blacklight: Retribution i Trine 2: The Complete Story.

Zobacz również:

  • Black Friday w Neonet. Najlepsze promocje i okazje [26.11.2021]
  • Black Friday - najlepsze promocje na PlayStation (PS4, PS5)#

Z pełną listą 23 tytułów startowych na PS4 możecie się zapoznać na stronie neowin.net.