SopCast 3.2.9 - p2p na usługach telewizji

Sieci p2p są idealne do przesyłania dużej ilości danych. Właściwość tę można wykorzystać podczas nadawania treści zajmujących duże pasmo - na przykład materiałów filmowych. Zainstaluj SopCast i zobacz, jak działa telewizja p2p.

SopCast to program do odbioru i nadawania transmisji strumieniowych przez Internet. Do działania wykorzystuje technologię p2p stosowaną w sieciach BitTorrent. Dzięki temu nie obciąża serwerów udostępniających przekaz i umożliwia uruchomienie na domowym łączu własnej, internetowej stacji telewizyjnej obsługującej tysiące użytkowników.

SopCast 3.2.9 - p2p na usługach telewizji

SopCast 3.2.9

Mimo że program może posłużyć do udostępniania strumienia audio i video, wykorzystywany jest głównie jako klient pozwalający oglądać przez sieć telewizję i słuchać radia oraz nagrywać odbierany przekaz. Umożliwia dostęp do ponad stu kanałów o różnej tematyce. Znajdą to coś dla siebie miłośnicy filmów fabularnych, seriali, rozrywki, nauki i sportu. Można odtwarzać między innymi transmisje po angielsku, włosku czy hiszpańsku. Większość opatrzona jest napisami w języku chińskim. Jakość przesyłanych materiałów nie jest najwyższa.

Zobacz również:

  • Wielkanoc 2023 – co oglądać w telewizji? Filmy dla całej rodziny

SopCast proponuje dodanie do przeglądarki nowego paska i zmianę domyślnej strony startowej. Operacje te nie są potrzebne do prawidłowego działania programu. Instalator aplikacji jest po angielsku, ale po zainstalowaniu interfejs automatycznie przełącza się na język polski. Aplikacja jest bezpłatna

Pobierz: SopCast 3.2.9


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: