SoulCalibur V - rosyjska piękność promuje grę

Nie od dziś wiadomo, że Cosplay to fajna sprawa. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z przebierającymi się, zgrabnymi i pełnymi wdzięku paniami. Co zatem powiecie na to by cosplay oficjalnie promował jedną z najbardziej znanych nawalanek w historii gier?

A może bardziej powinienem napisać, promuje atrybuty poszczególnych zawodniczek z SoulCalibur V? Nie mam nic przeciwko. Najwidoczniej rosyjski wydawca 1C doszedł do wniosku, że piękne ciało zdolne jest sprzedać wszystko. Nie oszukujmy się, wiele się w tej kwestii nie pomylił. Nie żeby SoulCalibur potrzebował dodatkowej reklamy, ale... cóż miło popatrzeć.

Pani wypada naprawdę sympatycznie i jedyne czego jej brak to większych "oczu" bohaterki. Co myślicie o takiej formie promowania gier? Kto wie być może już niedługo coraz częściej będziemy mogli podziwiać podobne materiały, a ten jest tylko początkiem. Na co chyba cała męska część widowni liczy. Nie ukrywam, że ja również. Poniżej prezentuję Ivy w całej okazałości, gdyż przez jej hmmm "wymiary" nie zmieściła się cała na główny pasek newsa. Przysięgam, że i tak zostawiłem to co najlepsze!

Zobacz również:

  • Modelka w roli Lilith z Diablo 4. Musisz to zobaczyć
SoulCalibur V - rosyjska piękność promuje grę

Jeśli chcecie więcej dziewczyn na GameStar piszcie śmiało. SoulCalibir V pojawi się na Xbox 360 i PS3 już w 2012 roku.