Sound Blaster Audigy Platinum

Czy to możliwe aby uzyskać doskonałej jakości dźwięk w grach i aplikacjach muzycznych? Oczywiście, że tak! Dzięki zastosowaniu zaawansowanej cyfrowej technologii dźwiękowej, procesora sygnałowego Audigy o mocy przetwarzania czterokrotnie przewyższającej dotychczasowe rozwiązania, karta muzyczna Sound Blaster Audigy Platinum zapewni ci niezapomniane wrażenia – niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz DVD, czy też grasz w ulubioną grę.

W sklepach na terenie całego kraju dostępna jest już nowa karta z rodziny Sound Blaster Audigy. Mimo, że jej cena nie należy do najniższych, warto w nią zainwestować. Dlaczego? Otóż Sound Blaster Audigy Platinum dostarcza niezapomnianych wrażeń słuchowych, niezależnie od tego czy zgrywasz muzykę z Internetu, grasz w gry, czy też słuchasz swoich ulubionych płyt prosto z komputera. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej cyfrowej technologii dźwiękowej, procesora sygnałowego Audigy o mocy przetwarzania czterokrotnie przewyższającej dotychczasowe rozwiązania oraz możliwości łączenia komputerów w systemie SC1394, karta ta zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czy to możliwe aby uzyskać doskonałej jakości dźwięk w grach i aplikacjach muzycznych?

Czy to możliwe aby uzyskać doskonałej jakości dźwięk w grach i aplikacjach muzycznych?

Wewnętrzna 32-bitowa architektura zapewnia nie tylko wysoką dokładność generowania i przetwarzania dźwięku ale również gwarantuje odstęp sygnału od szumu na poziomie 100 dB (poziom do niedawna zarezerwowany wyłącznie dla urządzeń klasy hi-end). Co ciekawe, procesor sygnałowy Audigy z zaimplementowaną technologią EAX Advenced HD może jednocześnie generować i przetwarzać cztery złożone środowiska akustyczne, a także umożliwia stosowanie nowych algorytmów, takich jak sytuowanie wirtualnego dźwięku w panoramie i wzajemne płynne przenikanie się środowisk dźwiękowych. Dzięki czemu sygnał wydobywający się z głośników jest nie tylko krystalicznie czysty, ale również charakteryzuje się pięknym brzmieniem. Jeśli więc szukasz karty muzycznej, która zapewni ci doskonałą jakość dźwięku, Sound Blaster Audigy wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Specyfikacja techniczna:

- Opatentowany procesor sygnałowy Audigy firmy Creative.

- Tworzenie w czasie rzeczywistym cyfrowych efektów, takich jak: pogłos, normalizacja, zmiana wysokości dźwięku i wiele innych.

- Możliwość przetwarzania, miksowania i pozycjonowania strumieni dźwięku za pomocą 131 kanałów sprzętowych.

- Możliwość pobierania nowych efektów dźwiękowych z Internetu.

- Dekodowanie dźwięku w systemie Dolby Digital do zestawów głośnikowych systemu 5.1, zarówno w trybie analogowym, jak i cyfrowym.

- Akceleracja sprzętowa w grach wykorzystująca technologię EAX Advenced HD.

- Zaawansowana funkcja skalowania czasu, wydłużająca lub skracająca czas odtwarzania bez zmiany oryginalnej wysokości dźwięku.

- Możliwość łatwego podłączania i odłączania urządzeń zewnętrznych bez wyłączania zasilania.

Wymagania systemowe:

- Oryginalny procesor Intel Pentium 266 MHz, AMD K6 300 MHz lub szybszy.

- Zestaw układów na płycie głównej: Intel, AMD, lub inny w pełni zgodny.

- Pamięć systemowa 64 MB RAM (zalecana 128 MB).

- 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

- System operacyjny Windows 98SE, Windows 2000 lub Windows Milennium Edition.

Cena urządzenia oscyluje w granicach 1000 PLN.