Sound Blaster X3 i Super X-Fi na IFA 2019

Creative Technology zaprezentuje swoją najnowszą ofertę rozwiązań audio na nadchodzącym IFA 2019 - Od wysokiej jakości słuchawek i prawdziwie bezprzewodowych dousznych modeli, po przenośne głośniki i karty dźwiękowe dla najbardziej wymagających.


Sound Blaster X3: pierwszy Sound Blaster z technologią Super X-Fi

Sound Blaster X3 z technologią Super X-Fi ma odtwarzać scenę dźwiękową zestawu głośników surround na słuchawkach i personalizować ją, zapewniając naturalne wrażenia dźwiękowe. Sound Blaster X3 uosabia także najlepsze ze znanych technologii cyfrowego przetwarzania Sound Blaster w zewnętrznej karcie dźwiękowej. Oprócz wbudowanej technologii Super X-Fi jest to 7.1-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB o wysokiej rozdzielczości, oferujący odtwarzanie w trybie 32-bit / 192 kHz. Wyposażony jest także w wzmacniacz słuchawkowy, który może obsługiwać słuchawki studyjne. Sound Blaster X3 jest wszechstronny pod względem łączności, oferując kompatybilność między platformami PC, Mac, PS4 i Nintendo Switch.

Sound Blaster X3 i Super X-Fi na IFA 2019

SXFI THEATER: Słuchawki bezprzewodowe z małym opóźnieniem i holograficznym dźwiękiem

Słuchawki SXFI THEATER mają oferować realistyczny dźwięk wielokrotnie nagradzanej holografii dla słuchawek Super X-Fi firmy Creative. Tym, co wyróżnia je najbardziej, jest zastrzeżona cyfrowa bezprzewodowa transmisja audio 2,4 GHz z pięciokrotnie krótszym opóźnieniem niż transmisja Bluetooth - co przekłada się na płynną synchronizację audio i wideo dla użytkowników. Akumulator pozwala na 30 godzin pracy na baterii. SXFI THEATER ma sprawdzać się na wszystkich urządzeniach podczas oglądania filmów i grania na PC, Mac, PS4 i Nintendo Switch.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących