Spamihilator 0.9.9.53 - obrona przed pocztowymi śmieciami

Większość wiadomości, które krążą w Internecie to spam. Mimo, że z niechcianą pocztą walczą różne organizacje i dostawcy Internetu i tak skrzynki użytkowników są nią zasypywane. Aby skutecznie bronić się przed spamem zainstaluj Spamihilatora.

Spamihilator 0.9.9.53 - obrona przed pocztowymi śmieciami

Spamihilator 0.9.9.53

Spamihilator to filtr antyspamowy. Funkcjonuje jak bufor pomiędzy programem pocztowym a serwerem i kontroluje każdą przychodzącą wiadomość. Wiadomości zakwalifikowane jako śmieci zostają automatycznie odfiltrowane. Użytkownik nawet nie zauważy tej operacji - wszystko odbywa się w tle.

Aby ocena wiadomości była przeprowadzana prawidłowo użytkownik powinien poświęcić chwilę i nauczyć program odpowiedniego działania. Wbudowany w Spamihilator filtr Bayesa dostosowuje swoje działanie na podstawie znaczników stawianych przez użytkownika. Poczta oznaczona przez odbiorcę jako spam następnym razem zostanie zablokowana z większym prawdopodobieństwem, oznaczona jako dobra, dostanie się do skrzynki bez problemu. Po pewnym czasie nie trzeba już wcale ingerować w działanie programu. Podejmowane przez niego działania są dostosowane do wymagań korzystającej z niego osoby.

Zobacz również:

  • Od teraz możesz śledzić przesyłki na telefonie za pomocą aplikacji Gmail. Jest jednak pewien haczyk
  • Nie możesz się dodzwonić? Oto, jak sprawdzić czy ktoś zablokował Twój numer

Oprócz filtra Bayesa w aplikacji funkcjonują tak zwane białe i czarne listy oraz tradycyjne reguły. Filtr może blokować pocztę zawierająca określone słowa czy wysłanych z pewnych skrzynek pocztowych.

Spamihilator współpracuje prawie z każdym klientem pocztowym. W grupie obsługiwanych aplikacji znalazły się między innymi: Outlook Express, MS Outlook, Eudora, Mozilla, Thunderbird czy Opera. Filtr obsługuje konta POP i IMAP.

Wersja instalacyjna filtra nie ma polskiej wersji językowej. Dodatkową paczkę z polskim interfejsem można jednak pobrać ze strony producenta programu. Dostępna jest także 64-bitowa wersja aplikacji.

Informacje: www.spamihilator.com

Pobierz: Spamihilator 0.9.9.53

Pobierz: Spamihilator 0.9.9.53 64 bit