'Spartan Deluxe' - szczegóły polskiego wydania

Jak zwykle, obok normalnego wydania 'Spartan', firma Play proponuje nieco droższą, bogatszą wersję tej ciekawej strategii, w której poza wersją podstawową gry i dodatkiem 'Troja' znajdziecie m.in. cztery bonusowe, pełne wersje programów i gier.

Wydanie 'Spartan Deluxe' będzie zawierało cztery płyty CD, na których poza strategią znajdą się jeszcze pełne wersje programów 'Flow Charts Pro' i 'Prawo 2004' oraz gry: Aqua Digger 3D Pl, 'Offroad 4x4'.

'Spartan' jest strategią turową 3D, koncentrującą się przede wszystkim na budowaniu imperium, przy pomocy zabiegów dyplomatycznych, handlu, rozwoju różnych dziedzin naukowych i oczywiście wojny. Gra przenosi nas w czasy starożytne, w których zadaniem gracza jest zjednoczenie Greków pod jednym berłem i przeciwstawienie się zagrożeniu rosnącemu ze strony Perskiego Imperium. Gra posiada również opcję rozgrywek wieloosobowych w sieci (dla dwóch osób) i ponad 100 grywalnych narodowości. Co ważne, gra została wyposażona w opcję, która posiadaczom słabszych maszyn umożliwia śledzenie przebiegu bitew również w 2D.

'Troja' jest pierwszym oficjalnym dodatkiem do 'Spartan', który wprowadza szereg nowych opcji i usprawnień do podstawowej wersji gry. W dodatku znajdzie się m.in. 17 nowych bohaterów, 12 nowych jednostek i sześć nowych historycznych scenariuszy.

Gra 'Sparatan' oraz dodatek 'Troya' zostaną wydane w polskiej wersji językowej i trafią do rąk graczy 20 września w cenie 19,90 zł. Wersja Deluxe pojawi się w tym samym czasie i będzie kosztować 29,90 zł.

Minimalne wmagania systemowe:

Windows 98/ME/2000/XP

Pentium II 500 MHz 128 MB RAM

500 MB wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna kompatyblina z DirectX 4 MB VRAM

DirectX 8.0 lub wyższy


Zobacz również