'Spartan' w wersji polskiej

W Europie zachodniej ukazał się już pierwszy oficjalny dodatek do gry 'Spartan' pt. 'Gates of Troy'. Tymczasem firma Play zapowiada premierę polskiej edycji gry, która ma mieć miejsce jeszcze sierpniu tego roku.

Screenshot z gry Spartan

Screenshot z gry Spartan

'Spartan' jest strategią turową 3D, koncentrującą się przede wszystkim na budowaniu imperium, przy pomocy zabiegów dyplomatycznych, handlu, rozwoju różnych dziedzin naukowych i oczywiście wojny. Gra przenosi nas w czasy starożytne, w których zadaniem gracza jest zjednoczenie Greków pod jednym berłem i przeciwstawienie się zagrożeniu rosnącemu ze strony perskiego imperium. Gra posiada również opcję rozgrywek wieloosobowych w sieci (dla dwóch osób) i ponad 100 grywalnych narodowości.

W Europie dostępny jest już pierwszy oficjalny dodatek do gry zatytułowany 'Gates of Troy'. Rozszerzenie wprowadza szereg nowych opcji i usprawnień do podstawowej wersji gry 'Spartan'. W dodatku znajdzie się m.in. 17 nowych bohaterów, 12 nowych jednostek i sześć historycznych scenariuszy.

Podstawowa wersja gry została wydana w Europie w marcu br. (w USA gra pojawiła w maju), a do naszego kraju zawita dzięki firmie Play w sierpniu br. i będzie kosztować 19,90 zł.

Spartan Trial

Gates of Troy Demo

Więcej informacji ">Więcej informacji


Zobacz również