Spearhead już sklepach

Jak poinformowała Cenega, dziś w sklepach na terenie całego kraju pojawił się dodatek do interesującej strzelanki FPP Medal of Honor Allied Assault Spearhead w wersji na PC. Do sprzedaży trafiła również gra Medal of Honor Frontline przeznaczona na konsole Nintendo Gamecube i Microsoft Xbox.

W grze Medal of Honor Allied Assault Spearhead wcielamy się w rolę sierżanta Jacka Barnesa, który zastąpił zaginionego w akcji bohatera podstawowej wersji Medal of Honor Allied Assault - porucznika Mike' Powella. Kierowany przez graczy bohater weźmie udział w najsłynniejszych operacjach schyłku II Wojny Światowej: począwszy od Overlord, poprzez nieudaną niemiecką kontrofensywę w Ardenach, na Berlinie skończywszy.

Medal of Honor Allied Assault Spearhead oferuje dziewięć misji w trybie gry pojedynczej i ponad 12 map dla trybu wieloosobowego. W stosunku do podstawowej wersji gry poprawiono AI odpowiadającą za poczynania towarzyszy broni. W dodatku znajdziecie nowe rodzaje broni m.in. Enfield Mark 1, Sten czy PPSh-41 (pepesza) oraz granaty dymne. Ponadto w grze wprowadzono opcje współpracy z wojskami brytyjskimi i radzieckim. Akcja gry toczy się w szczegółowo odwzorowanych lokacjach historycznych zrealizowanych w 3D, opartych na enginie Quake III. Cenę dodatku ustalono w wysokości 79,90 zł.

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium II 500 MHz

Pamięć: 64 MB

Grafika: Zgodna z 16 MB

System: Windows 9x/ME/2000/XP

Wymaga: DirectX 7.0a

Dźwięk: Zgodna z DirectX

Napęd: CD-ROM 4x