SpecForce - będzie polskie demo gry!

Wkrótce w Sieci pojawi się grywalne, polskojęzyczne demo nowej, futurystycznej strzelaniny FPP Techlandu pt. "SpecForce".

Pierwsze screenshoty z nowej polskiej strzelaniny FPP pt. SpecForce

Pierwsze screenshoty z nowej polskiej strzelaniny FPP pt. SpecForce

'Ważące' 335 MB demo gry, zostanie udostępnione już 5 lipca. Plik zawierać będzie pierwszy z jedenastu poziomów dostępnych w pełnej wersji gry, na którym będziemy mogli walczyć korzystając wszystkich funkcji Pancerza Wspomagającego, pojazdów bojowych i ponad 10 rodzajów broni przyszłości. Podczas rozgrywki będziemy mogli także zastosować indywidualne taktyki walki.

Pierwsze screenshoty z nowej polskiej strzelaniny FPP pt.  SpecForce

Pierwsze screenshoty z nowej polskiej strzelaniny FPP pt. SpecForce

SpecForce to futurystyczny shooter, którego akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Gracz wciela się w agenta operacyjnego jednostki specjalnej i trafia na jedną z planet pogranicza, aby ostatecznie rozwiązać kwestię produkcji nielegalnych biostymulatorów. Szybko okazuje się, że prosta misja przekształca się w konflikt zagrażający bezpieczeństwu globalnemu. Walka na tyłach wroga, ciche misje zwiadowcze i likwidacyjne, bitwy pomiędzy dwiema stronami konfliktu to tylko niektóre z typów misji. Poza tym do dyspozycji gracza, zarówno w trybie kampanii, jak i multiplayerze, dostępny będzie bogaty arsenał broni, pojazdów latających i naziemnych. Systemy cybernetycznego pancerza wspomagającego oraz możliwość działania w pojedynkę i w ramach oddziału pozwalają na skuteczne stosowanie różnorodnych stylów gry.

Więcej informacji


Zobacz również