Specjalna edycja PS2

W przyszłym miesiącu do wszystkich europejskich krajów, w których obowiązuje system PAL (więc także i do nas), trafi 'Aqua' PS2 – limitowana edycja konsoli Sony w kolorze morza.

Informacja o promocyjnym pakiecie PS2 pojawiła się niedługo po ogłoszeniu podobnej, limitowanej i przeźroczystej edycji konsoli Xbox, która niebawem pojawi się również w Europie. Zestaw Sony został wyceniony na 200 Euro i poza konsolą w kolorze morskim, będzie zawierał również stojak oraz karty pamięci o pojemności 8 MB.

"Tuż przed świętami wprowadziliśmy na rynek PS 2 w kolorze srebrnym." – powiedział prezes SCEE David Reeves. "Ta edycja okazałam się tak wielkim sukcesem, że naturalne wydało się uzupełnienie naszej oferty o konsole w nowym kolorze. Kolor morski wydaje się znakomicie pasować do Europy w okresie wiosennym."

Konsole PS2 wcześniej dostępne były również w limitowanych edycjach w kolorze żółtym, niebieskim i czerwonym. Jaskrawe PS2 można wciąż nabyć w internetowym sklepie Sony za, bagatela, 280 funtów.


Zobacz również