Specjalna promocja Ubisoftu

Ubisoft, obchodzący w tym roku rocznicę 25 lat istnienia firmy przygotował specjalną promocję. W dniach 7.12 - 23.12.2011 gracze będą mogli dostać swoje ulubione tytuły 25% taniej. Promocja ma miejsce między innymi w sklepach sieci Media Markt, Saturn i Empik.

"Cieszymy się, że Ubisoft działa na rynku światowym już 25 lat i nadal bawi graczy kolejnymi udanymi tytułami, oraz kontynuacjami wcześniejszych serii. W związku z tym wprowadzamy tę specjalną, okolicznościową promocję." - mówi Rafał Adasiak, Marketing Manager Ubisoft w Polsce.

Tytuły objęte promocją znajdą się na półkach sklepowych ze specjalną, obniżoną w stosunku do pierwotnej o 25 procent ceną, dzięki czemu fani gier Ubisoftu a także Ci, którzy nie mieli okazji się z nimi jeszcze zapoznać, będą mogli cieszyć się wirtualną rozrywką przygotowaną dla nich przez studia Ubisoftu z całego świata.

Gry dostępne w promocji Ubisoft:

- Heroes VI (w wersji na PC);

- Driver: San Francisco (PC, PS3 i X360);

- Just Dance 3 (PS3 i Kinect);

- Przygody Tintina: Gra Komputerowa (PC, PS3, X360);

- Rayman Origins (PS3, X360);

- MotionSports Adrenaline, Rabbids na żywo i w kolorze, The Black Eyed Peas Experience i Your Shape: Fitness Evolved (wszystkie cztery tytuły w wersji na Kinect).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: